Americký radar - 3. světová válka

31. května 2007 v 10:30 | jay3ssiczech |  Svět, technika, evoluce
Jaký je důvod, že USA odstartovalo závod ve zbrojení, když na oko předstírá, že podporuje světový mír a tam kde vládne bezpráví, proti němu tvrdě zasáhne?

Machinace
Již skoro každý ví, že útoky na WTC a pentagon byly plánované, nikoli však teroristy, ale samotnou vládou spojených států, skoro každý ví, že útoky na Irák nebyly kvůli ukončení válek, které se tam neustále vedli, ale kvůli tomu, že se tu ropa začala prodávat za eura namísto dolarů, a kdyby tento trend zavedli všechny ropné velmoce, dolar by neměl žádnou hodnotu a USA by se dostala do nejhorší hospodářské krize v historii, a to přeci největší velmoc světa nemohla dopustit. Je nesporné, že v celém světě se kvůli spojeným státům rozběhli největší machinace v historii lidstva a je dost možně, že všechny tyto události povedou ke 3. světové válce.
Proč spojené státy pokračují ve zbrojení, když by to mělo podle dohody o odzbrojování být naopak? Proč chtějí USA vytvořit proti raketový radar na území evropy, když podle nich bojují za svobodu a mír? Připravují se snad do budoucna na nějakou válku? Připravují se snad někoho (Rusko) napadnout a mít jistotu, že při odvetě se ubrání střelám namířeným proti nim? Proč rozjíždí tuto machinaci?
MOSKVA - "Naši američtí partneři upustili od smlouvy o balistických střelách. Varovali jsme je, že přijdeme s odpovědí k zachování rovnováhy," řekl Putin a dodal: "Vykonali jsme zkoušku nové strategické balistické rakety... a naše zdroje budeme nadále vylepšovat." My jsme tyto nové zbrojní závody nezačali, prohlašuje Putin "Těmi iniciátory nového kola zbrojních závodů nejsme my. Svět se změnil a byla snaha učinit jej jednopolárním; někteří účastníci mezinárodních vztahů začali chtít diktovat svou vůli všem a všude, aniž by se drželi norem mezinárodních vztahů a práva. Podle našeho názoru to není nic jiného než diktát a imperialismus, to je potřeba říct přímo a nazvat věci pravým jménem," zdůraznil ruský prezident."Nová základna v Bulharsku, ještě jedna v Rumunsku, základna pro rakety v Polsku, radar v Česku, co máme dělat? Nechceme jen jednostranně dodržovat a plnit dohody," pokračoval Putin. Rusko podle něj žádá, aby západní země ratifikovaly a plnily dohodu o omezení konvenčních zbraní v Evropě nebo z ní Rusko vystoupí. "

Hrozba útoku na Rusko ze strany USA narůstá, tvrdí analýza

Volženskij upozorňuje, že Rusko je stále více ohrožováno Spojenými státy, které už jsou podle něj připravené zaútočit. Především varuje před nejnovější generací střel s plochou dráhou letu Tomahawk, které výrazně mění poměr sil. Zatímco předchozí verze měly dolet jen 1500 kilometrů, současné ho mají dvojnásobný, takže mohou zasáhnout i ruské raketové základny u Irkutska.
Radar vybudovaný v ČR podle něj ohrožení Ruska dále zvyšuje. Podle něj bude jeho hlavním úkolem sledovat trajektorie letu ruských balistických střel v prvních vteřinách po startu, což zjednodušuje jejich rychlou likvidaci. Radarová základna, kterou chtějí v Česku vybudovat Spojené státy jako součást svého systému protiraketové obrany, by se mohla stát terčem jaderného úderu ze strany Ruska. Volženskij:"Jaderné hlavice je nutné použít, aby bylo garantováno zničení cíle", "Patnáct až dvacet minut po napadení se zničí systémy americké protiraketové obrany USA umístěné v Evropě".
Na skutečnost, že radar nemusí mít jen obrannou funkci, upozorňovala už americká studie v časopisu Foreign Affairs. Podle té by mohl relativně malý systém protiraketové obrany stačit v případě, že by USA provedly úder jako první a zničily většinu ruských jaderných zařízení. Ruský protiúder by nemohl být masový a protirakety by ho mohly odvrátit. Rozsáhlý článek v deníku, který často zveřejňuje názory blízké oficiální ruské linii, totiž tvrdí, že pouze zničení americké protiraketové obrany vrátí strategickou situaci ve světě do rovnováhy.
Při rozhodování o tom, jestli vybudovat radar na území ČR by měli podle mého názoru rozhodovat čeští občané a nikdo jiný, protože je to velice vážné rozhodnutí a jeho následky ponesou především obyvatelé České republiky! A co nám USA nabízí na oplátku za to, že u nás bude moci vybudovat svůj radar, který jim může pomoci vyhrát poslední válku a ovládnout tak celý svět? - možné zrušení nutnosti mít vízum při návštěvě USA (stejně se tam většina z nás nikdy nedostane), což ani není jisté, jen blázen by si nevšiml, že to pro naši republiku asi není moc výhodný obchod, ale naopak pro USA... a co vláda na to? - ta se chce blejsknout v oku světové velmoci, navázat nějaké nové konexe pro své soukromé firmy a pokorně postavit radar na našem území, protože velkým a silným se přeci neodmlouvá, to by nebylo správné a čekat, že MOŽNÁ přijde nějaké kladné gesto ze strany USA, ale to až tu bude mít radar na nás hodí bobek a půjde dál se svým plánem.
Kdyby se vypisovaly kurzy, zda proběhne referendum ohledně am. radaru, tak bych klidně dal všechno na to, že ne, protože vláda (ODS) za každou cenu radar na našem území chtějí (nejspíš to bude mít také své osobní důvody, a protože ví, jak by to dopadlo, kdyby referendum proběho tak se ani konat nebude(Proti výstavbě americké radarové základny v Brdech se postavila většina účastníků referend v Hvožďanech na Příbramsku 95% hlasovalo proti, Těních na Rokycansku a Zaječově na Berounsku hlasovalo proti radaru celých 98% obyvatel). Miroslav Topolánek připustil, že se vláda vysloví proti radaru v případě, že americký Kongres neuvolní finance na projekt (což nehrozí, vzhledem k výhodnosti pro USA), nebo v případě, že se projeví, že radar může negativně ovlivnit lidské zdraví (tuto skutečnost, jak již známe z historie, by USA i naše vláda utajila, nebo zapřela, jejich domy přeci nestojí v kritické zóně, tak jim to může být jedno).
Našel jsem zajímavou informaci, když jsem si, jako filmový fanoušek pročítal články o hercích či filmu. Mám uschovaný článek z roku 1995 o americkém herci L. Hagmanovi, známém spíše jako J.R. z Dalasu. Jsou tam popisovány jeho zdravotní problémy s játry apod. Přestal pít a jeho stav se začal zlepšovat, ale - a teď cituji : "Pak se stalo něco hrozného, co zřejmě způsobilo vznik nádoru. V roce 1993 asi 700 m od jeho usedlosti zřídili stanici s radarem vysokým 20 metrů. Měla sledovat nečekané změny v atmosféře. Na vrcholu stanice byla velká zelená kovová koule o devíti metrech v průměru, která se točila 24 hodin denně a vydávala mikrovlnné záření. Vláda tehdy prohlásila, že stanice nemůže mít zhoubný vliv na zdraví usedlíků. Hagman si přesto najal nezávislého radarového specialistu a ten zjistil, že jeho dům, který je na vedlejší hoře, dostává neúnosné dávky radioaktivity. Během krátké doby našli ženě, která bydlela přímo vedle něho,tři nádory a rodině, která žila naproti se narodilo mentálně postižené dítě. A pak byl zjištěn nádor i u Hagmana.
Hagman se z toho dostal a nejvíce mu pak šlo o to, aby se podařilo odstranit tu proklatou radiovou stanici. Nabízí se otázka: Když jsou americké úřady schopny postavit zhoubněpůsobící radar na svém území a nehledí ani na SVÉ občany, myslíte si, že budou brát ohled na nás a že nám budou říkat pravdu ? ! (příspěvek od: Zdeněk Vild, e-mail: pam@weilercz.com)
FAKTA:
o USA odstartovala nový závod ve zbrojení, Rusko naoplátku začalo vyvíjet nové střely, které protiraketový deštník není schopen zneškodnit... a a že se jim to daří.
o Americký radar by měl údajně sloužit k obraně Evropy (záměrně píšu údajně, protože do nedávna tomu tak nebylo, myslím si, že je to jen dobrý tah USA pro získání podpory členských zmí NATO) a USA před případným úderem z Íránu nebo KLDR, to by bylo vše v pořádku, ale stačí jediný pohled na globus a zjistíte, že kdyby toto opatření bylo právě proti těmto zemím, byly by základny postaveny na jiných strategických místech, protože v případě útoku např. na USA, které je asi první na seznamu by střely vůbec přes ČR nebo Polsko nepoletí, nehledě na to, že podle vyjádření jaderného vyjednavače Íránu je záměr vybudovat v ČR a Polsku protiraketový štít "vtip roku", protože dolet íránských střel nedosahuje ani náhodou do Evropy a je málo pravděpodobné, že by o tom Američané nevěděli. Navíc Evropa je velkým obchodním partnerem Íránu, takže nemají důvod na ni zaútočit.
o Při napadení Ruska spojenými státy poletí bez varování první mezikontinentální balistické střely na Českou republiku (kvůli vyřazení radaru), teprve pak se bude vyjednávat a popř. ty další budou mířeny již na USA. Rusko má pro nás připraveno 10 takovýchto střel s jadernými hlavicemi, takže nedej bůh, aby se Bush rozhodl napadnout Rusko(a že on je na to blbej dost), takovéto střely by tu byli cca za 15 min a myslím, že nemusím ani vysvětlovat, co všechno by tu napáchaly, nehledě na to, že tyto události bychom s radarem na našem území nemohli nikterak ovlivnit.
o Česká republika a "její" radar se stane terčem všech odpůrců USA a Bushe, takže především teroristů a států, kterým je americký protiraketový štít trnem v oku, ti všichni si nás do teď díky Bohu nevšímali, a to se změní, až na našem území radar bude.
o Bush je militaristickej zmrd!
Děkuji za veškeré názory, připomínky a názory k této problematice.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Genius@alka Genius@alka | 4. června 2007 v 22:49 | Reagovat

ja vam něco řeknu američane nikdy nedělaly něco pro hovno a tak si myslim že to dělaji kvuli toho aby mohli bez problemu zautočit na evropu je mi 15 ale vim že tet jsou takove technologie že stači jedna rana a je to v prdeliuž to neni ono zajimam se o valky a hodně ale vždycky se budu zajimat o lidi kteři v te valce padly jako se zbrani v ruce a ne že někdo vystřeli raketu a všichni jsou v prdeli a jde s toho vetši strach

2 G.Burnuts G.Burnuts | 6. června 2007 v 10:01 | Reagovat

to Genius@alka :

Myslíš, že meričani chtějí vyplenit Evropu ? Kdyby to chtěli udělat, udělali to v rámci osvobození Evropy od fašismu. Technologie jde hrozně dopředu, třeba taková mikrovlnka. Máš mikrovlnku ? Právě raketa se možností nést jadernou hlavici otevírá nový rozměr války. Ale můžeš napsat otevřený dopis Americe a chtěj po nich aby se vrátili k puškám a bodákům. Třeba to uznaj jako férový způsob boje.

3 Sony Sony | 6. června 2007 v 10:08 | Reagovat

Jdeme na ně, já mam doma luk s automatickým nabíjením, bumerang na solární pohon a oštěp středního doletu s plochou dráhou letu.. heslo: pravěk

4 jay3ssiczech jay3ssiczech | 7. června 2007 v 8:03 | Reagovat

Teď si z toho děláte prdel.. :))

5 G.Burnuts G.Burnuts | 8. června 2007 v 9:21 | Reagovat

Tak nakonec nám tady ten rada ani nepostaví...prej to postaví někde v Číně nebo co, aby prej byla krytá celá Asie. Doba oštěpů středního doletu se blíží :-)

6 cvv cvv | E-mail | 23. června 2007 v 6:19 | Reagovat

V Číně?čína to nikdy nedovolí a možná by mohli američany premoct jsou to dobri vojaci je mi 12 let ale to vimna85%

7 KRyštof KRyštof | E-mail | 26. června 2007 v 18:47 | Reagovat

hele rekne me si to na rovinu bush je blbec nazory piste na mo ji adresu dekuji vsem

8 krystof krystof | E-mail | 26. června 2007 v 18:48 | Reagovat

moje adresa je kykoof@seznam.cz

9 Svobi Svobi | 27. června 2007 v 21:48 | Reagovat

Ten co psal ten článek je asi levičák jak stehno...Myslim, že nevůbec netuší co tu píše(ty články jsou až nápadně podobný článkům z novine.cz) a o mezinárodní politice asi taky moc netuší... škoda, kdyby to nebylo kopírovaný a nebraný z jednoho úhlu pohledu a tak anti- , tak by to mohl být celkem pěknej článek...

10 Svobi Svobi | 27. června 2007 v 21:51 | Reagovat

A v žádnej Číně se nic stavět nemělo a nebude....nejspíš byl namysli Azerbajdžán, ale ten byl posléze zamítnut!...tady se vůbec o rusko nejedná...

11 Radko Karadič Radko Karadič | 29. července 2007 v 16:19 | Reagovat

V tomto případě souhlasím. A myslím, že s vámi souhlasí i země, které jsem odvázán. Bogatyrev. Tenkrát byli komunisti, ale lepší než kapitalističtí zmrdi, kterým jde jenom o moc a o peníze. Proč byla do prdele sametová revoluce? Dneska jsme mohli žít v dokonalé sociální společnosti.

12 Piterson Piterson | 7. srpna 2007 v 15:39 | Reagovat

Busch a celý americký lid jsou nehorázní blbci. Než se začalo mluvit o radaru tak ani nevěděli kde Česká republika je! Jsou to rozmazlení zmrdi, ale bohužel je to velmoc takže si dělají co chtěji.

13 Lister Lister | 23. srpna 2007 v 11:19 | Reagovat

Je pravda že mají v zeměpise trochu bordel ale zdaleka ne všichni.Třeba půlka lidí u nás neví kde je Utah tak se nediv.

14 himmli himmli | E-mail | Web | 26. srpna 2007 v 12:05 | Reagovat

doteť si nás nikdo nevšímal, a teď budeme jeden z terčů teroristů a rusů, a to jenom kúli americkejm radarům. já říkám USA ne!!!!!!

15 Vachi Vachi | E-mail | 1. září 2007 v 17:57 | Reagovat

Hovno utok na evropu,rusaku se jim zachtelo bud prvni vystreli rusaci nebo amici,rusaci zautoci tehdy az tu bude radar v roce 2010 pak vystreli oni ale mozna driv vystreli amici je to velmi nejasne ale jeden z nich to urcite bude takze 3.svetova valka je neodvratna!!!!Stejne se bude s radarem souhlasit tzn vsichni sme v riti nejdriv sem rusove poslou 18 jejich novych raket s jadernejma hlavicema,radar jich bude schopnej znicit 8 zbytek spadne na radar a BUUUUM brdy v prdeli kus prahy v prdeli a kus nemecka v prdeli.Amici,my a Skopcaci se naserou poslou jich tam hafu a BUUM raketova obrana ruska v tahu.A potom rusaci poslou vojska do evropy aby dostali pod kontrolu nase radary a je to tu.MOBILIZACE vsichni:tlusti,stihly,blby,chytri proste vsichny od 18-40 let pudou bojovat... Zacnete trenovat CHLAPCI za chvili to tu mame este necele 3 roky a cas ubyha TIK TAK...

16 Vy ste blbi... Vy ste blbi... | 12. září 2007 v 23:28 | Reagovat

Sieg heil vsem! hitler a bush ,ajkyby smwtl s putinem ,jsou to vsechno curaci ,kteri kazi 3.avetovou valku 10.12.2012 :-D nazdar sieg kaspar :-*

17 ENZO ENZO | 12. září 2007 v 23:40 | Reagovat

Já doufam, že naše Kalifornská pěnice Vlasta Parkanová nakonec couvne, protože věřim tomu, že až tu radar bude, bude Rusko čekat na nějaký menší podnět k rozpoutání války, ale to jen tehdy, nevystřelí-li USA první. Já říkam: Jděte do prdele s radarem.

18 jay3ssiczech jay3ssiczech | Web | 15. října 2007 v 22:03 | Reagovat

Svobi: meleš blbosti... ;)

19 jay3ssiczech jay3ssiczech | Web | 15. října 2007 v 22:03 | Reagovat

Vy ste blbi...: f**k of fašos... ;-*

20 cpt. Vasil cpt. Vasil | E-mail | Web | 16. června 2008 v 17:49 | Reagovat

Američani? nepůjdou po evropě,půjde jim o území,jako v Afgánistánu jde jim tam po ropě a  nechají tam běhat Arafata,Husajna a další,jde jim o čest vládu a PRACHY........

21 cpt. Vasil cpt. Vasil | E-mail | Web | 16. června 2008 v 17:51 | Reagovat

vy píšete luk a takový děláte si z toho prdel a Rusko má problémy proti Ukraině která chce do EU,Rusko jde kvůli radaru teď po nás a co pak?

22 cpt. Vasil cpt. Vasil | E-mail | Web | 16. června 2008 v 17:54 | Reagovat

A já děkuji za tento blog,vše je pravda máte 15 minut ab jste utekli a schovali se před tlakovou a radiační vlnou teď mám doma tolik vojenské techniky abychom se aspoň snažil o přežití,teď budu žádat AČR o tvrz na Stachelbergu,chci ho poopravit a upravit ho na další možnou hrozbu 3.sv. války,fandím ti,pokračuj dále,fakta máš vynikající

23 cpt. Vasil cpt. Vasil | E-mail | Web | 16. června 2008 v 17:59 | Reagovat

Nejde o to jestli půjde Bush po Rusko,Rusko jde dřív po nás,Rusku se nelíbí radar,USA to má na ochranu na na útok

24 Michal Michal | 17. června 2008 v 18:22 | Reagovat

Já tady taky radar neci, máme žít v demokracii, alevůbec to tady tak nevypadá, naši politici rozhodují o nás bez nás, jenom nás občany ignorují. Petice nepetice, naši politici lezou amíkům do prdele... a pro co??? Pro to, aby Bush řekl: "Tak já si to s těma vízama ještě promyslím"... ale i kdyby nám víza povolili... kolik z nás si může dovolit jezdit na prázdniny do Ameriky? A to, že by bylo vízo, ještě neznamená, že nás tam pustí. Prostě nám na letišti řeknou: "Vy se nám nelíbíte, jeďte zpáty dom!" A 50 000,- za letenky v hajzlu... Bush pořád říká svoji otřepanou frázi "chráníme demokracii" nebo neco podobného, ale to, že podepsal s Mexickým prezidentem a Kanadským premiérem smlouvu o Severoamerické měnové unii (Mexiko, USA a Kanada) bez vedomí tamních občanů a nižších politických celků, tomu on říká demokracie. Napadnout Irák, to se mu hodilo. Tento rok nebo příští napadne Írán a takto bude plenit celý blízký východ. A co Čína? Ta je v pořádku, tam lidi nezavírají do lágrů z politického přesvědčení, nebo pro to, že si dovolili říct, že Mao byl diktátor. A obsazení Tibetu je taky OK, i krvavé potlačení jejich nedávné demonstrace. Severní Korea? Taky OK. Barma? Taky OK. OK jsou všichni z koho Amerika nemá co vytěžit...

25 cpt. Vasil cpt. Vasil | E-mail | Web | 18. června 2008 v 15:58 | Reagovat

Máte někdo chuť projet simůj blog a pokecat si o příštím možném konfliktu a jaderné válce,nabídnu mnoho informací na ochranu.....Pište na mail nebo na můj blog,uvidíme......

26 apac apac | E-mail | 2. července 2008 v 23:56 | Reagovat

at jdou amici do tech zmrdu z ruska je to vernes zasrana - myslim si ze kdyby melabyt valka mezi usa a ruskem tak by se do toho pripletla i kanada ktera by chtela pomoct usa - ale v dnesni dobe i kanada ma technologie jako rusove tak myslim ze pro rusaky by kanada byla tvrdym oriskem a to nemluve o usa

27 Stachelbeere Stachelbeere | E-mail | 22. července 2008 v 10:46 | Reagovat

Zřejmě škoda času, který jsem věnoval čtením těchto zhovadilostí, ale ono je dobré znát i jiné názory (což všichni neuznávají - jistě, je to otázka vzdělanosti). Já si dobře pamatuji sovětské tanky v mé ulici, sovětskou nabubřelost a samozřejmě i české přisluhovače. Zajímalo by mně, jak by se nynější "nadšenci" tvářili, kdyby nemohli navštěvovat školu na kterou by chtěli nastoupit, nebo by sháněli po známých banány, či pomeranče (byť s nevelkou kvalitou dovezené z revoluční Kuby). Jistě, nelíbí se mi tu vše, mám spoustu výhrad, ale na rozdíl od toho rádobysocialismu mohu říci svůj názor i veřejně aniž bych měl problém (a že byly).

28 C-Like Homeys C-Like Homeys | 11. října 2008 v 14:23 | Reagovat

Ja si myslim ze kdyz vypukne 3 ww tak se nepouzijou jaderne zbrane.budou chtit vyrovnanej boj aby zjistili kterej stat ma nejveci velmoc na tyhle planete.A myslim si ze by to vyhrala Amerika

29 C-Like Homeys C-Like Homeys | 27. října 2008 v 13:30 | Reagovat

a smrdite

30 Dzaniol Dzaniol | E-mail | 17. listopadu 2008 v 20:38 | Reagovat

Autore, máš můj absolutní souhlas to co si ty prasata dovolujou je strašný, ty jejich posraný hamburgery bych jim nacpal doprdele.... Zanedlouho už to nebude nejmocnější zem světa.... mno vlastně se dá říct že už není čína jí zanedlouho absolutně dotáhne, což se týče armády nejsou na tom špatně, ale vemte k úvahu že není jen NATO ale i CSO a když vezmeme to že půlka NATA by mu nebyla ve válce z cela věrná a to že SCO má největší armádu světa se slušným % profesionálních vojáků.... No řekněme že by to byl pěkný boj ale myslím že USA nakonec podlehne není možné se bránit takovému množství vojáků jako ma k dispozici SCO a eště ktomu že se postupně potápí ke dnu, už není tak silná jako dříve a eště ktomu ji svět nenávidí a rád se k sco přidá.

(SCO je asijské NATO neméně silné...) SCO jako celek do války nepude pokud se nezamotá do války členská zem pak sou američani v prdeli tot vše dzaniol

31 Dzaniol Dzaniol | E-mail | 17. listopadu 2008 v 20:42 | Reagovat

Hehe a k předposlednímu komentáři atomovky se použijou k likvidaci nejnebezpečnějších cílů.......... Následně v zájmu přežití USA až je sco bude dobývát použijí je to se nebojte ale nedělal bych z toho takové to: celý svět bude rozbombardován atomovkami noo hahaha zabili by tim celý svět proto je použijí jen v největší krizi.

32 C5P Niggaz C5P Niggaz | 29. prosince 2008 v 16:09 | Reagovat

to ze ma cina nejvedsi armadu neznamena ze je to hned nejvedsi velmoc na svete!!! tam nejde o armadu ale tam jde o zbrane a jak je ten clovek umi pouzit ajak ja sam vim tak kdyby byla cina bez ruska tak nemaj nic by jenom vydelavali za vyrobu obleceni!

33 RAven RAven | E-mail | 31. ledna 2009 v 14:26 | Reagovat

hmm,nejde jen o to že tady mluvíme tím nepomůžete,chce to vytáhnout veškerý proviant a buď začít zbrojit a připravovat se na třetí světovou válku nebo udělat v téhle zemi revoluci připojit se třeba k Rusku a poslat USA s jejich parádou a radarem.......Je čas něco udělat válka je nevyhnutelná

34 HumanDeath HumanDeath | 1. února 2009 v 20:10 | Reagovat

RAven: to je takřka nemožné..Na revoluci je potřeba velká síla..a dneska je většina lidí celkem bez zájmu, rádi se USA nechají opít rohlíkem...Nehledě na naší vládní situaci...Válka vypukne již brzy, nedá se vyloučit to, že začne atentátem na Obamu, vládní korporace už si to umějí zařídit tak aby to vypadalo a najdou si záminku pro válku, jelikož válka je slušnej zdroj peněz a peníze korporace potřebují..Uvidíme co se stane až to vypukne, každopádně teď to bude mnohem težší, než v minulosti, technika je kapánek vyspělejší a odboje by byli popřípadě i snadněji odhaleny....bude to fuška....Fallout 3 se stane realitou :-D

35 Shadow Shadow | 8. února 2009 v 11:22 | Reagovat

Kamo, ty uz to nehul, je videt ze ses z toho uplne v pici...

36 HumanDeath HumanDeath | 10. února 2009 v 18:15 | Reagovat

Shadow: jen diskutuji :-) a předkládám pouze jednu z mnoha teorií a to neznamená, že bych byl paranoidní, vyhulený nebo v piči :-D

37 amos amos | 19. března 2009 v 14:00 | Reagovat

:D :D to jsou strašné hovna co tady pišete děcka

38 Dajjaass Dajjaass | E-mail | 2. dubna 2009 v 20:34 | Reagovat

Teoreticky je ta 3.sv mozna...kdyz si to tak vezmete,kazda valka zacala krizi a co je ted???KRIZE...rusove porad demonstruji silu..americane machrujou...ale co my mensi staty???my bysme bili s prominutim v pi**!!

39 Oušis Oušis | 9. října 2009 v 13:48 | Reagovat

[11]: Seš blázen komunistickej, pověz mi co  nám komunismus dal? Mezi světovými válkami byla československá republika mezi 10 hospodářsky a ekonomicky nejvyspělejšími státy. To že nás na 6 let obsadili němci by se dalo přežít a pokračovat v úspěšném budovaní našeho státu, ale 40 komunismu nás neuvěřitelně zbrzdilo. SSvět okolo dělal mílové kroky ve všech odvětvích lidské činnosti a mi zde seděli na prdeli a nemohli nic dělat, protože to komunistická strana vždycky zakázali. A ted když už máme konečně svobodu musíme dohánět obrovský náskok západního světa.(běž se podívat do německa a uvidíš ten rozdíl, uplně všude)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama