Neuvěřitelná odhalení 11.9.2001

17. října 2007 v 10:43 | http://www.freewebs.com/paprsek/911.htm |  Svět, technika, evoluce
"Stojíme na pokraji celosvětové reorganizace. Všechno co potřebujeme je pořádná, všeobsáhlá krize a národy budou souhlasit s novým světovým řádem."
(David Rockefeller, fórum OSN, 14.9.1994).....

Je oficiální verze popisu událostí 11.září 2001 pravdivá? Odehrály se skutečně tak, jak nám tvrdí média a vláda USA? Nebo jsou vědecké, svědecké i jiné důkazy, že útok na Světové obchodní centrum (WTC) a Pentagon nemohl proběhnout tak, jak se nás snaží přesvědčit oficiální propaganda? Kdo stojí za těmito událostmi? Komu prospěly? Čemu všemu jsou lidé ochotni věřit, pokud se jim to opakuje pořád dokola? Platí, že stokrát opakovaná lež se stává pravdou? Necháme se vodit za nos?

11. září 2001 - hledání pravdy...

Hledání skutečného pozadí událostí z 11. září 2001 není předmětem mých stránek. Na první pohled se dokonce zdá, že toto téma k těm ostatním na tomto webu ani nepatří...
Jsem však přesvědčen o opaku. Podle mě otevírají události z 11. září dveře naplnění biblických proroctví o dvou výrazných mocnostech spolupracujících na ovládnutí světa (Zjevení 13). Díky těmto "teroristickým" útokům jsou totiž lidé ochotní vzdát se části svých práv a svobod. "Válka za svobodu" nepřinesla jen tajné věznice, kde byli a dosud jsou bez obvinění či soudu drženy a mučeny stovky lidí, nepřinesla jen plošné monitorování telefonátů a mailů a "právo" USA vojensky zasáhnout kdekoliv na světě. Tato "válka s terorem" přináší především ideální podmínky pro nastolení Nového světového řádu... Náhoda?
"Stojíme na pokraji celosvětové reorganizace. Všechno co potřebujeme je pořádná, všeobsáhlá krize a národy budou souhlasit s novým světovým řádem." (David Rockefeller, fórum OSN, 14.9.1994)
"Proces transformace, i kdyby došlo k revolučnímu posunu, bude pravděpodobně dlouhodobý, pokud by ovšem nedošlo k nějaké katastrofické a urychlující události, něčemu jako nový Pearl Harbor." (Přestavba americké obrany, Dick Cheney, Donald Rumsfeld, Jeb Bush, Paul Wolfowitz..., září 2000)
Je nepochybné, že události 11. září 2001 změnily svět. Zkoumání jejich pozadí je velice široké téma. Je obrovské množství nesrovnalostí mezi oficiální verzí a fakty, dokonce mezi oficiální verzí a přírodními zákony. Jak už jsem zmínil, cílem těchto stránek není tyto nesrovnalosti odhalovat. Množí se však překlady filmů, které se těmto otázkám věnují. A věřte mi, že stojí za shlédnutí. Můžete je sledovat přímo na této stránce...
Jeden moudrý muž řekl, že "jeden obraz je lepší než tisíc slov" a já si myslím, že jeden film je lepší než tisíc obrázků...

Loose Change 2nd Edition

Loose Change 2nd Edition Chcete znát pravdu o 11. září? V oficiální verzi ji nenajdete. Tento slavný dokument (s českými titulky) analyzuje události a fakta, o kterých média mlčí. Odkrývá trhliny oficiální verze o pádu dvojčat, nárazu letadla do Pentagonu, pádu letadla v Shanskville.
Je možné, že důkazy nasvědčují tomu, že někteří činitelé americké vlády nejen o útocích dopředu věděli, ale že do nich byli přímo zapojení a nesou zodpovědnost za smrt asi 3000 amerických občanů? Kam zmizely trosky Boeingu 757, který údajně narazil do Pentagonu? Skončila cesta letu 93 havárií u Shanksville? Spadly mrakodrapy WTC skutečně kvůli ohni? O jakých explozích hovoří svědci? Kolik z "teroristů", kteří údajně provedli útoky je dosud naživu? Kdo stojí v pozadí událostí 11. září 2001? Ptejte se a požadujte odpovědi...
DOPORUČUJI!


911 Mysteries - Demolitions

911 Mysteries - Demolitions Vynikající dokument (se slovenskými titulky), který na základě vědeckých důkazů a svědeckých výpovědí vyvrací oficiální zdůvodnění pádu věží Světového obchodního centra a budovy WTC 7.
Skutečně mohl stát za zřícením těchto budov oheň? Proč jejich trosky hořely vysokým žárem ještě mnoho týdnů po kolapsu? Existují důkazy řízené demolice těchto budov? Jsou důkazy pro použití výbušnin? Komu přinesla demolice budov WTC prospěch? Kdo byl o jejich zřícení předem informován? Co se v budovách dělo týden před nárazem letadel? Jaké práce probíhaly v uzavřených patrech? Proč byl o víkendu před 11. zářím na asi 30 hodin vypnut elektrický proud? Kdy se dozvíme pravdu?
VELICE DOPORUČUJI! Především skeptici budou asi šokováni předloženými důkazy...


911 - In Plane Site

911 - In Plane Site11.září 2001 změnilo svět. Tento dokument změní 11.září... Téměř hodinový dokument s českými titulky předkládající jasné důkazy, že události 11.září se nemohly odehrát tak, jak tvrdí oficiální verze.
Kde se dá sehnat nezničitelný Pentagonský trávník, na kterém nezanechá stopy ani pád Boeingu? Může se tak velké letadlo vypařit? Co přesně se stalo u nejstřeženější budovy světa? Jak funguje ochrana amerického vzdušného prostoru? Co zapříčinilo zřícení věží WTC a budovy WTC 7? Lhali čelní představitelé USA? Lžou pořád? Nenechte se už více klamat...

9/11: Press for Truth

9/11: Press for Truth Z tohoto dokumentu čiší zjevná nechuť Kongresu USA a Bushovy administrativy vyšetřovat události z 11. září 2001. Jen díky tlaku rodin obětí započala 14 měsíců po útocích (!) první slyšení. Většina zásadních otázek však nebyla komisí nikdy zodpovězena.
Tzv. Jersey Girls a další z postižených rodin vyprávějí poprvé na kameru svůj příběh a poskytují velice silné argumenty pro nutnost obnovit vyšetřování. Film sleduje časovou osu podle známé knihy Paula Thompsona "Complete 9/11 Timeline". Filmaři dali dohromady vzácné, přehlédnuté zpravodajské vstupy, zamlčené příběhy a vládní tiskové konference a odhalují tak lži, podvody a zavádějící informace, kterými čelní představitelé USA klamou lidi. Zvlášť zajímavé jsou Bushovy "duchaplné" odpovědi na položené otázky...


BBC věděla o pádu WTC 7 více než 20 minut předem

Zajímavý článek o neuvěřitelném "prorockém nadání" stanice BBC si můžete přečíst zde:
Součástí článku jsou odkazy na záznam inkriminovaného zpravodajství, reakce šéfa BBC World Portera atd. Určitě stojí za přečtení. Další článek se stejnou tématikou je například zde:
Je poněkud zvláštní, že tato zpráva nebyla pro naše investigativní média natolik zajímavá, aby se dostala do vysílání...
Bez titulků.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Řežeš svojí holku???

ANO
NE!!!
Jen decentně...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama